POYD’tan ANFAŞ Hotel Equipment ve Food Product'a destek

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Yönetim Kurulu Başkanı Ülkay Atmaca, ANFAŞ’ın geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nın Türkiye’nin en büyük HORECA (Hotel, Restoran, Cafe) buluşma noktası olduğunu söyledi.

ANFAŞ Hotel Equipment 33. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile ANFAŞ Food Product 29. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, 17 Ocak’ta kapılarını açacak. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, 4 gün sürecek fuarın hazırlıklarının büyük ciddiyetle devam ettiğini belirtti. Atmaca, ANFAŞ’ın en önemli ve etkin fuarlarından olan ve düzenlendiği ilk tarihten itibaren Antalya başta olmak üzere, turizm ve otelcilik sektörü paydaşlarının önemini bildiği ve ilgiyle takip ettiği bir fuarın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Hotel Equipment’ın, Türkiye’nin en büyük HORECA (Hotel, Restoran, Cafe) buluşma noktası olma özelliğini taşıdığını sözlerine ekleyen POYD Başkanı Ülkay Atmaca, “Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı sayesinde konaklama, ağırlama, gıda ve içecek sektörünün tüm paydaşları bir araya gelerek iş potansiyellerini arttırma fırsatı bulmaktadırlar. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği olarak, ANFAŞ tarafından düzenlenen, turizm ve otelcilik sektörünü ilgilendiren tüm fuarlarına destek vermekten büyük bir onur duymaktayız. Fuarın 3’ncü gününde yapacağımız etkinlikle birlikte bütün üyelerimizi ANFAŞ’ta bir araya getireceğiz. Fuarların düzenlenmesinde emeği geçen ANFAŞ Yönetim Kurulu başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederiz” dedi.